İzmir Nakliyat

İzmir Nakliyat tecrübeli yöneticileri, profesyonel çalışanları ve modern ekipmanları ile eşyalarınızın size ifade ettiği değeri bilerek beklentilerinizi de karşılayacak hizmeti vermeyi kendisine misyon edinmiş bir firmadır. Şirketimiz uluslararası standartlara sahiptir. Firmamızda yer alan tüm elemanlar firmamızın bordrolu ve maaşlı çalışanı olup verdiğimiz hizmetin tüm sorumluluğu firmamıza aittir. İzmir Nakliyat Firması olarak kapalı kasa araçlarla sigortalı taşımacılık hizmeti sunmakta, kaliteli paketleme malzemeleri kullanmakta, ücretsiz ekspertiz hizmeti sunmakta, eşyalarınızın söküm ve montaj işlemleri alanında da memnuniyetinizi sağlamaktayız. Taşıma işleminden önce eşyalarınız birinci sınıf ambalajlama malzemeleri ile ambalajlanmaktadır. Kaliteli paketlemeyle birlikte son derece tecrübeli eleman kadromuz ve bakımlı araçlarımızla Evden Eve, Şehirden Şehire nakliyat hizmetinizdeyiz.

İzmir Evden Eve Nakliyat

İzmir Evden Eve Nakliyat firmamız, deneyimli ve tecrübeli çalışanları ile taşımacılık konusunda en güvenilir şirketler arasındadır. Eşyalarınızın yoğunluğu ne kadar çok olursa olsun İzmir Nakliyat, Türkiye'nin her noktasına sorunsuz taşımaktan mutluluk duyacaktır. İzmir Evden Eve Taşımacılık, haftanın 7 günü hizmetlerine kesintisiz olarak sürdürmektedir. Başarılı hizmetlerimizin vermiş olduğu deneyim ve öz güven ile değerli müşterilerimizi yeni evlerine veya yeni ofislerine hızlı ve güvenli bir şekilde taşınmalarını sağlıyoruz.

İzmir Evden Eve Nakliyat olarak uzman incelemesi (ekspertiz) hizmetini ücretsiz olarak vermekteyiz. İzmir Evden Eve Nakliyat Fiyatları, tespiti ekspertiz hizmetimizle belirlenir ekspertiz hizmetinin amacı eşyaların çokluğuna göre ne tip evden eve kamyonuyla nakliyatı ve sigorta bedelini tespit etmesidir. evden eve taşıma fiyatları, Ekspertiz aynı zamanda çalışacak ekiple eşya hakkında bilgi paylaşımı yaparak ekibin oluşmasını tespit eder..

İzmir Şehirlerarası Nakliyat

İzmir Evden Eve Nakliyat firmamız, Türkiye’nin her noktasına İzmir Şehirlerarası Nakliyat hizmetlerini de başarıyla yerine getirmektedir. İzmir’den Türkiye'nin tüm il ve ilçelerine İzmir Nakliye taleplerinizi uzman ekibimiz ile en kısa süre içinde ve ekonomik fiyatlarla yerine getirilir.

Taşınacak eşyalarınız şehirler arası nakliyat işlemi için nakliye araçlarımıza yüklenmeden önce, uzun yol şartları düşünülerek kaliteli ve emniyetli bir paketleme işlemi yapılır ve güvenli bir şekilde taşımaya hazır duruma getirilir.

İzmir Şehirler arası Taşıma hizmetlerimizde de İzmir şehir içi taşımacılıkta olduğu gibi asansörlü nakliyat hizmetimiz bulunmaktadır.

İzmir Asansörlü Nakliyat

İzmir Nakliyat firmaları içerisinde eskiye dayanan İzmir asansörlü nakliyat tecrübemiz ile yüksek katlı binalarda yük taşıma asansörümüz en iyi çözümü sunmaktadır.

Eşyalarınız ilk önce ev içerisinde paketlenip zarar görmesini yüksek derecede engelleyerek ambalajı yapılmaktadır. Yük asansörü eşyaların araca yükleneceği alana operatörümüz tarafından kurularak balkon aracılığı ile aşağıya indirilmektedir.

Bu işlem eşyanızı zamandan tasarruf ederek kısa sürede yüklenmesini sağlar ve evinizde bulunan eşyalarınız asla çizilmez ve kırılmaz.

İzmir Nakliyat Hizmetleri

İzmir Nakliyat sektöründe hizmet veren en uygun fiyatlı ve kaliteli Evden Eve Nakliyat hizmeti almak için bize ulaşabilirsiniz. İzmir Nakliyat ve ofis taşıma ihtiyacı duyduğunuzda sizlere daima en iyi ve kaliteli nakliyat hizmetini vermek için sektördeki yenilikleri takip ederek kendimizi geliştirmekteyiz . Rekabet oranı yüksek olan, İzmir Nakliyat işlerinizde bizimle çalışarak hem sorunsuz hemde ucuza taşınabilirsiniz. İzmir Evden Eve Nakliyat hizmetini en hızlı ve sorunsuz bir şekilde almak istiyorsanız,  müşteri temsilcilerimizi arayarak ücretsiz keşif hizmetimiz için randevu alabilirsiniz. İzmir'da şehir içi evden eve nakliye ve şehirler arası ev taşıma işleriniz için size özel müşterileri temsilcilerimiz atanır. Bunun için yapmanız gereken tek şey, bizi arayarak size en yakın ücretsiz ekspertizi taşınacak ev veya ofisinize çağırabilirsiniz. İzmir Nakliye firmaları arasında en güvenilir ve lider Evden Eve Nakliyat firmasıyla sorunsuz bir şekilde evini veya ofisini taşıtmak herkesin hakkı. Sigortalı, ambalajlı, asansörlü ve marangozlu ev taşıma imkanlarından faydalanmak için, İzmir Evden Eve Nakliye ve İzmir Ofis taşıma şirketimizi arayın. İzmir Nakliyat Hizmeti basit ve kolay bir iş değildir.

Sizlerde, İzmir Nakliyat firmaları arasında uygun fiyatlı ve kaliteli hizmet anlayışına sahip, İzmir ev taşıma sektöründe isim yapmış ve güvenilir nakliye firmasıyla çalışmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. İzmir Nakliyat firması olarak hedefimiz, İzmir'de Evden Eve Nakliye fiyatımızı düşük tutup, hizmet kalitemizi yüksek tutarak siz İzmirli vatandaşlarımızın memnuniyeti sağlayabilmektir. Çünkü iyi ve sorunsuz taşıma hizmeti kadar, sizlerin bu hizmet için ödeyeceği ücrette çok önemlidir. Bizim düşüncemiz çok yüksek karlarla az iş yapmak değil uygun fiyatlarla çok sayıda referans elde edebilmektir. İzmir Evden Eve Nakliyat sektöründe, en iyi evden eve nakliyat firması olmak için müşteri memnuniyeti ilkemiz ve uzman personellerimizle hizmet vermekteyiz.

İzmir Nakliyat firmalarından fiyat alırken sizde, sadece verilecek ücrete değil taşıyacak firmanın referanslarına ve kurumsal bir firma olup olmadığına dikkat edin. Çünkü İzmir' de nakliye talebi çok fazla olduğu için merdiven altı dediğimiz tarzda kalitesiz hizmet sunan korsan nakliye firmaları da bulunmaktadır. Taşıma işlemi esnasında veya sonunda sorun yaşamamak istiyorsanız evinizin taşımasını gerçekleştirecek firmayı çok iyi araştırın ve güvenilir nakliye şirketlerini tercih edin. Ev taşımak kolay bir iş değildir. Ancak işinin ehli uzman nakliye personellerimiz ile taşınmalar artık daha kolay ve daha sorunsuz gerçekleşmektedir. Biz size hızlı ve sorunsuz taşınmayı vadediyoruz. Biz evinizi taşırken sizde sevdiklerinize vakit ayırabilirsiniz. Sorunsuz bir şekilde evinizi taşıtmak isterseniz hemen bizimle irtibat kurun eksper elemanımız ücretsiz olarak gelip incelemelerde yapsın ve taşınmanın sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi için gerekli planlamaları yaparak en kısa sürede evinizi taşıyalım.

İzmir Nakliyat - Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

İzmir Nakliyat hizmetine ihtiyaç duyan siz değerli müşterilerimiz, İzmir Evden Eve Nakliyat firmamız ile iletişime geçildiği zaman müşterilerimize eksper arkadaşımızı ücretsiz göndererek taşımanın yapılacağı evde ve eşyaların durumuyla ilgili ön keşif yapılmasını sağlıyoruz ve buna göre taşıma planımızı oluşturuyoruz. İzmir Nakliye hizmeti isteyen değerli müşterilerimiz almak istedikleri taşıma hizmeti hakkında merak ettikleri bilgileri ücretsiz ekspertiz arkadaşımızdan almaktadır. İzmir ücretsiz ekspertiz personelimiz nakliye işleminin gerçekleştirileceği adresinize gelerek veya telefon ile taşınma işleminin gerçekleştirileceği yerle ilgili incelemeler yapmaktadır. Evden Eve Nakliyesi yerine getirilecek evinizin kaç oda ,kaç salon,eşya miktarı ve çeşitliği gibi gözlemler yaparak kaç tane nakliyat elemanına ihtiyaç duyulduğu yada kaç tane ve hangi boyutlarda nakliye aracı gerekir gibi analizler yapar. Nakliye ihtiyacı duyan siz değerli müşterilerimize en ekonomik nakliye fiyatları sunmaktadır. Nakliye işiniz tamamlanana kadar merak ettiğiniz tüm sorularınızın cevaplarını bulabileceğiniz tek kontak kişidir.

İzmir Nakliyat - Sigortalı Nakliyat Hizmeti

İzmir'de Nakliyat hizmeti sunan İzmir Nakliyat firmamız siz değerli müşterilerimizin taşınacak eşyalarını güvence altına almak için tüm eşyalarınızı sigortalatarak İzmir Nakliyat güvencesi altına almaktadır. Selçuklu Sigortalı Nakliyat hizmetimizin güvencesi ile nakliye işlemi yapılırken meydana gelmesi olası eşyalarınızın hasar görmesi gibi istenmeyen durumlarda eşyalarınız Selçuklu Sigortalı Nakliyat hizmetimiz ile en güvenilir şekilde yeni adresinize taşınmış olur. Emek ve tecrübe isteyen ve çok zor bir meslek olan taşımacılık sektöründe kurumsallığı yakalamış büyük bir firma olarak Selçuklu Sigortalı Nakliyat hizmeti veren nakliye şirketlerini tercih etmenizi öneriyoruz. Büyük emekler vererek aldığınız ve anılarınız bulunan eşyalarınızın taşıma esnasında zarar görmesi ve bu zararınızın telafi edilmemesi gibi istenmeyen durumlarla karşılaşmamak için Sigortalı Nakliye hizmeti sunan profesyonel nakliyat firmaları ile çalışmaya özen gösterin. Geniş kapsamlı nakliyat sigortamız ile bizi tercih eden değerli müşterilerimize kaliteli nakliyat hizmeti sunmaktan onur duyarız.

İzmir Nakliyat - Ambalajlama & Paketleme Hizmeti

İzmir Nakliye hizmeti için en önemli aşama ambalajlama ve paketleme aşamasıdır. Çünkü ambalajlama işlemi taşınacak olan eşyaların her türlü dış risklere karşı korunması için yapılan işlemdir. Taşınma işlemi esnasında tüm eşyalar için mutlaka ambalajlama veya paketleme uygulanır. İzmir evden eve nakliyat sektöründe taşınacak olan eşyalar, zarar görmemesi için eşyasına göre çeşitli ambalajlama malzemeleriyle koruma altına alınır. Aslında taşımacılık firması seçerken en önemli unsurların başında gelir ambalajlama işlemi. Kullanılan malzeme ve kullanım şekli sevkiyat esnasında eşyalarınız için çok önem arz etmektedir. İzmir Taşımacılık Firmamız bu konuda uzman kadro ve son teknoliji ambalajlama malzemeleriyle hizmet vererek tüm eşyalarınızı koruma altına almaktadır. Biz müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta ve 1 müşteri 10 müşteri getirir mantığı ile işlerimizi titiz yapmaktayız.

İzmir Taşımacılık kurulduğundan bu yana büyüyen evden eve nakliyat sektöründe İzmir 'de lider bir firma konumundadır. İzmir Evden Eve Taşımacılık, nakliye hizmetini ekonomik fiyatları ile kaliteden ödün vermeden sunmaktadır. Sizde bu üstün hizmet anlayışını denemek isterseniz firmamız sizlere hizmet vermekten kıvanç duyacaktır.

İzmir Nakliyat - Kurumsal Taşımacılık Hizmeti

Firmamız bireysel müşterilere evden eve taşımacılık hizmetinin yanı sıra ofis, fabrika, mağaza, fuar, banka, firma, hastane gibi kurumsal nakliyat hizmeti de vermektedir. İzmir Nakliye Firması tüm personeli bu konuda eğitimlidir. Çünkü kurumsal taşımacılık hakikaten uzman kişiler tarafından yapılması gereken bir iştir. Gerek zaman bakımından gerek kıymetli evrakların korunması ve zarar görmeden istenilen yere ulaştırılması bakımından titizlikle yapılması gereken bir iştir. Firmamız tüm kurumsal taşımalarda hizmetinizde olmaktan kıvanç duyacaktır. Fiyat talebinde bulunmak için Teklif Al butonunu tıklayarak teklif formumuza ulaşabilirsiniz.

İzmir Nakliyat Şirketleri

İzmir Nakliyat sektöründe siz değerli müşterilerine en kaliteli ve güvenilir taşıma hizmetini sunuyoruz. Güler yüzlü ve güvenilir ekibimizle sizlere İzmir' de

İzmir Nakliyat şirketi olarak ücretsiz ekspertiz hizmeti sunmaktayız. Nakliye işlerinizin daha iyi yapılabilmesi için, ücretsiz ekspertiz hizmetimizden faydalanmanızı öneriyoruz. Sağlıklı bir anlaşma için taşıma yapılacak yerde keşif yapılarak bilgi toplanması her zaman faydalıdır. Biz size haftanın 7 günü 24 saat ücretsiz ekspertiz hizmeti veriyoruz. Sizde bizi arayarak ücretsiz ekspertiz ve fiyat talebinde bulunabilirsiniz.

Kaliteli nakliye firmaları sayesinde taşınma işleriniz artık çok hızlı ve zahmetsizce yerine getirilir oldu. Biz eşyalarınızı taşırken sizde kendi işlerinizi halledin yada sevdiklerinize vakit ayırın. Zahmetsizce evinizi yeni adresinize taşıyoruz ve kaba eşyalarınızın montajını gerçekleştiriyoruz.

İzmir evden eve nakliye fiyat teklifi alırken, tanınmış ve güvenilir nakliye firmalarından fiyat alın. Hem eşyanız zarar görmesin hemde paranız boşa gitmesin. İzmir nakliyat sektöründe, kaliteli evden eve nakliyat hizmetini sizlere uygun koşullarda sunan öncü ve ekonomik nakliye firmalarını tercih edin.

Firma olarak temel ilkemiz müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sıfır sorunla nakliye hizmetinizi yerine getirmektir. Nakliye ihtiyacı duyan herkese en ekonomik fiyatlarla ve kaliteli nakliye hizmeti sunmak bizim işimizdir.

Sizde nakliye sektöründe lider bir firma ile evinizi taşıtın eşyanız çizilmeden ve zarar görmeden taşınsın.

İzmir ev nakliyat firmalarının müşteri memnuniyeti yerine getirmesi gelecek için kendisini garantiye alması demekdir. Çünkü ev taşıma sektöründe müşteri memnuniyetini yakalayan firmalar daha çok referans alarak daha güvenilir taşıma yapma fırsatını yakalar. Memnun kalan her müşteri çevresinde taşınma ihtiyacı duyan kişilere memnun kaldığı firmayı önerir ve yeni yeni müşteriler edinmesini sağlar.

İzmir Nakliyat, sorunsuz bir nakliyat hizmeti vererek siz değerli müşterilerini memnun etmek için 7/24 çalışmaktadır. İzmir Nakliyat bünyesinde bulunan elemanlar arasında elektrik, tesisat, mobilya ustaları yer almaktadır.

İzmir Nakliyat olarak evden eve taşıma işleminiz sırasında sıfır ve kaliteli malzemeler kullanmaktayız. Taşınacak eşyalarınızı uygun malzemelerle paketleyerek hijyenik ve eşyalarınıza zarar vermeden hasarsız bir taşıma işlemi gerçekleştirmekteyiz. 

Taşınmaya karar verdiğinizde İzmir Nakliyat firmamızın ücretsiz ekspertiz hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Evden eve nakliyat talebinizin bize ulaşmasından sonra İzmir Nakliyat eksperi arkadaşımız evinizi sizin istediğiniz gün ve saatte ziyaret eder, nakliyat işleminizin sorunsuz gerçekleştirilmesi için eşyalarınızı gözlemleyerek planlama yapar. Taşınacak eşyalarınızın miktarına ve ebatına göre kaç adet ve hangi büyüklükte araç gerektiği, eşyalarınızın özelliğine göre hangi çeşit ambalaj malzemelerinin kullanılacağı, Taşıma işleminizi kaç elemanın gerçekleştireceği gibi bir ön planlama yapar. Ayrıca taşınacağınız yeni mekanınızı da inceleyerek sonradan ortaya çıkabilecek sorunları en aza indirir.

Taşıma planı oluşturulduktan sonra  İzmir Nakliyat ekspertizi sizin taleplerinizi de göz önününde tutarak size fiyat teklifi sunar. İzmir Nakliyat ekspertizi taşınma planlaması ile hata riskini en aza indirerek sizlere sorunsuz taşınma hizmeti sunar.

Taşıma experi arkadaşımız taşıma işlemini sırasında ekibini yönlendirmek ve taşımanın sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesini sağlamakla sorumludur. Eşyalarınız işinin uzmanı tecrübeli ekipler tarafından hijyenik bir şekilde paketleme işlemi gerçekleştirilir ve numaralandırılarak içerisinde bulunan eşyaların özelliği yazılır.

Mobilyalar: 

Mobilya ustamız tarafından demonte işlemi gerçekleştirilen mobilyalar kağıtlı havalı naylonlara sarılarak kalın kartonlar ile paketlenir ve yeni evinizde yine mobilya ustamız tarafından profesyonelce montajı gerçekleştirilir.

Sandalye, Koltuk ve Yatak: 

Eşyalarınız önce streç ile kaplanır, ardından ise kağıtlı havalı naylon ve kalın kartonlar ile paketleme işlemi gerçekleştirilir.

Komidin, Sehpa, Şifonyer, Yemek Masası, Büfe, Camlı Vitrin: 

Bu tür mobilyalarınız ilk olarak köpük köşelikler tüm köşeleri yerleştirilir ardından streç yardımıyla sabitlenir. Daha sonra ise kağıtlı havalı naylonlarla mobilyanız sarıldık ve kalın kartonlar ile hasar görmesi engellenir.

Beyaz Eşyalar: 

Ustamız tarafından demonte işlemi gerçekleştirilen beyaz eşyalar havalı naylonlar ile sarıldıktan sonra kalın kartonlar ile paketlenir.

Elektronik Eşyalar: 

Elektronik eşyalarınız uzman ekiplerimiz tarafından esnek kağıtlı ve havalı naylon, köpük ve beyaz kağıt ile sarılarak sandıklanır.

Avize, Lamba: 

Demonte edilen avize ve lambalar beyaz kağıt ve köpüklere sarılarak tahta sandıklara yerleştirilir.

Elbise:

Askıda olan elbiseleriniz özel olarak yapılmış ortasında taşıma askısı bulunan askılı kolilerimize asılarak taşıma işlemi gerçekleştirilir Çekmeceler de bulunan elbiseleriniz ise esnek yatık elbise kolilerine yerleştirilerek taşınır.

Ayna – Cam ve Hassas Eşyalar:

Önce özel beyaz kağıt ile ardından yumuşak havalı naylonlara sarılır sonra ise koliler ile paketlenir.

Ayakkabı, Çanta:

Ayakkabı ve çantalarınız beyaz kağıtlar ile sarılarak paketlenir. Ayakkabı ve çantalarınızın taşıma sırasında ezilmemesi için dayanıklı koliler kullanılır.

Mutfak Eşyaları:

Porselen tabak ve fincanlarınız kırılmaması için yumuşak havalı naylon malzemeler kullanılarak paketlenir ve ayrı ayrı kolilenir. Diğer mutfak eşyalarınız ise beyaz kağıda ve havalı naylonlara sarılarak kolilere yerleştirilir.

Banyo ve Temizlik Malzemeleri:

Banyodaki yer alan malzemeler cinsine göre (parfüm, havlu, diş macunu, duş malzemeleri, paspas ve elektrikli aletler vb) kolilenir.

İzmir Nakliyat Fiyatları

İzmir'de taşınmak kolay bir işlem değildir. Taşınma işleminden önce eşyalarınızın toplanması ve paketlenmesi gerekmektedir. Paketleme işlemi sırasında ise eşyalarınızın kırılmaması için bütün önlemler alınır aralarına gazete kağıdı yada patpat adı verilen naylon paketleme malzemeleri kullanılır. Ayrıca eşyalarınız kalın kolilere konularak zarar görme olasılığı asgariye düşürülür.

Gelelim  taşıma işlemini gerçekleştirecek kurumsal ve güvenilir İzmir Nakliyat Firması bulmaya. Evinizi taşıyacak firmanın uzman bir kadroya ve güleryüzlü bir ekibe sahip olması çok önemlidir. Eşyalarınızı taşıyacak İzmir Nakliyat firmasının fiyatları çok ucuz olabilir paki bu firma güvenilir mi? Ya da Güvenilir ve tecrübeli bir firma buldunuz peki fiyatları uygun mu? bu faktörler çok önemlidir.

Bu bilgiler ışığında İzmir şehir içi ya da İzmir şehirler arası nakliyat hizmeti sunan ekonomik fiyatlarla güvenilir ve sorunsuz taşıma gerçekleştiren kurumsal bir firma bulmalıyız. Bunun içinde www.izmirevdenevenakliyeci.com internet sitesine giriş yaparak hemen iletişime geçebilirsiniz.

İzmir Nakliyat Fiyatları çok farklılık göstermektedir. Aynı iş için bazı İzmir Nakliyat firmaları 250 TL fiyat çıkarırken bazı İzmir Nakliyat firmaları ise 1000 TL fiyat çıkarabiliyor. Bu yüksek oranda ki farklar ise merdiven altı tabir ettiğimiz kurumsal olmayan firmalardan kaynaklanmaktadır. Bu firmalar düşük fiyatlarla işler alarak kötü işçilik ve ekipmanla müşterilerinin eşyalarına hasar vermektedirler. Ayrıca bu verdikleri zararları da karşılamayarak müşterilerini mağdur etmektedirler. Sizde mağdur olmamak için yanlızca fiyata değil aynı zamanda anlaşacağınız firmanın kurumsal bir firma olmasına ve hizmet kalitesine dikkat ediniz.

Hepinize sorunsuz taşınmalar diliyor. Ayrıca İzmir Nakliyat firmamızın ücretsiz ekspertiz hizmetinden faydalanarak taşınma işleminizle ilgili bilgi almanızı tavsiye etmekteyiz. Uzman Kadromuzla sizleri de mutlu müşterilerimiz arasında görmekten onur duyarız.

izmir nakliyat talep formu

HIZLI TALEP FORMU

İZMİR EVDEN EVE NAKLİYAT

Kalite standartlarımız gereği konusunda eğitimli bir ekiple eşyalarınızı olması gerektiği gibi taşıyoruz..